Heading 1

Tel. recepce: 608 445 669

Přijmeme pedikérku.

Hledáme do našeho týmu, a na letos nově vybavené moderní pracoviště, pracovitou, šikovnou, komunikativní a usměvavou pedikérku pro 1-2 dny v týdnu s možností postupného navyšování pracovního úvazku. 

Vhodná příležitost jak pro maminky na mateřské, tak i pro živnostníky, kteří by se s naší podporou rádi v nabídce svých služeb posunuli výrazně dále a chtěli by zkusit změnu bez rizika placení nájmu a okamžitého opuštění své stávající provozovny nebo pracovní pozice.

Náš salon je pro svůj růstový potenciál příležitostí pro každého, kdo se rád v oboru stále vzdělává, svojí práci miluje a rád by si zvyšováním kvalifikace u nás postupně vydělával více a více, než je v našem regionu u těchto služeb běžné.

Na formě spolupráce se určitě dohodneme k vaší plné spokojenosti i k časovým možnostem.

Praxe je samozřejmě vítána, ale i začínajícím rádi vytvoříme podmínky v oboru vyrůst a poskytovat vysoký standard služeb, který od nás naši klienti očekávají. 

Jelikož víme, jak obtížně se hledá důstojné pracovní uplatnění lidem se zdravotním hendikepem, tak pokud nějaký takový máte a nebude vysloveně překážkou k výkonu pedikérské práce (zdravé ruce a dobrý zrak), je naše nabídka i příležitostí pro vás. Jsme flexibilní, pracoviště i pracovní podmínky nebudeme mít problém přizpůsobit vaším specifickým potřebám, pokud máte odhodlání dokázat, že zdravotní hendikep není překážkou, ale životní výzvou.

Rádi vás v našem pohodovém týmu přivítáme třeba ihned :).

Pokud vás naše nabídka alespoň trošičku zaujala, ozvěte se nám a domluvíme si schůzku u kafíčka, na které se budeme moci blíže poznat a říci si vše důležité, co nás bude navzájem zajímat.